Kochasz, choć bijesz
Erotyka Seks

Kochasz, choć bijesz

Seks połączony z bólem zawsze stanowił dla natury ludzkiej coś podniecającego, dzięki czemu człowiek odkrywał zupełnie nowy zasięg swoich pragnień. Wbrew pozorom, związki sado – maso należą do jednych z najdłuższych, w przeciwieństwie do typowo waniliowych, gdzie o przemocy w łóżku nie ma w żadnym wypadku mowy.

Jeśli jesteście parą z małym doświadczeniem, ale pragnącą odkrywać nowe pokłady seksualnej energii – wszystko przed Wami! Powinniście zaopatrzyć się w fachową literaturę z kręgu BDSM, ale nie żadne wypociny w stylu „Kilkudziesięciu twarzy Gray’a”, ale coś znacznie bardziej konkretnego i bazującego na prawdziwej, popartej badaniami, a nie wydumanej wiedzy.

Dzięki fachowym wskazówkom uda Wam się nakreślić liczne, bogate scenariusze zbliżeń, po których nic już nie będzie takie samo. Bardzo dobrym pomysłem będzie wizyta w sex shopie. Zdecydowanie zapraszamy Was do odwiedzin w naszym sklepie internetowym. Znajdziecie tutaj bogate zestawy akcesoriów, niezwykle przydatne w niecodziennym i niezwykle dynamicznym seksie.

Co dla Mastera, co dla Dominy?

Większość sprzętów dostępnych w sex shopach można traktować w sposób bardzo uniwersalny. Tak naprawdę nie ma tu podziału na sprawy typowo damskie i męskie, bo najważniejsze jest to, by z doznań czerpać szaloną przyjemność. Korki analne, zatrzaski na sutki, maski, pasy cnoty – tak naprawdę to wszystko zaaranżować można w sferze zarówno kobiecej, jak i męskiej. Wszelkie zabawki erotyczne zostały stworzone po to, by zacierać wszelkie granice, w jakie człowiek sam wpędził się przez całe lata na swoje własne życzenie.

Akcesoria do bicia

Mogą być naprawdę różne. W sex shopie internetowym nabyć można wszelkiego rodzaju paski i bicze. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów. Tworzywa sztuczne wytrzymują długotrwałą eksploatację, nacisk oraz częstotliwość stosowania do wszelkiego rodzaju akcji łóżkowych. Można na nich polegać. Rączki i uchwyty do różnych gadżetów usprawniających sex zachowują stabilność, nie odpadają i nie niszczą się.

Kochasz, choć bijesz
4.8 (95%) 8 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry