Korki analne
Erotyka Seks

Korki analne

Wśród gadżetów, dzięki zastosowaniu których seks stanie się jeszcze ciekawszy i przyjemniejszy, znajdziemy wiele niebanalnych rozwiązań. W pierwszej chwili wywoływać mogą one śmiech i zażenowanie, ale nie da się ukryć, że poprzez ich regularne wykorzystywanie w sypialni można zaprowadzić namiętność na zupełnie nowe tory.  Warto przyjrzeć się bliżej korkom analnym. Są niezwykle poręczne w stosowaniu, a także nie można im odmówić bezpieczeństwa. Zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Najczęściej funkcjonują jako osobne formy, ale można je także nabyć w formie łączonej, np. na pasach cnoty, gdzie jeszcze przygotowana została klatka na penisa. Korki analne warto stosować w sypialni w najmniej oczekiwanych przez partnera momentach, oczywiście, tylko przy jego zgodzie. Zastosowane korki potrafią zatkać odbyt na bardzo różne dystanse. W zależności od tego, jakiej wielkości korek jesteśmy w stanie przyjąć, wybieramy taki, który odpowiada nam gabarytami. Nie można w czasie całej tej zabawy zapomnieć o dobrym lubrykancie.

Zatkać, ale z pomysłem

Korki analne stosuje się nie dla samego zatkania strony pasywnej, ale dlatego, by wrażenia z całości seksu były optymalne. Przed zastosowaniem korków poleca się długie zabawy odbytem. Można pieścić dziurkę palcami, a także innymi zabawkami, typu dildo, kulki analne. Korki analne przydają się w sytuacjach, gdy ktoś jest wielbicielem zabaw z pogranicza BDSM.

Ukryty korek

Można w ramach zabawy po udanym seksie zatkać stronę pasywną masywnym korkiem z myślą, by do następnego spotkania korek ów nie był w  ogóle wyjmowany. Taka zabawa bardzo stymuluje ego wszelkiego rodzaju masterów oraz stron dominujących. Świadomość tego, że ktoś przez wiele dni specjalnie dla nich nosi w sobie zatykający korek i nie może przez to do końca prawidłowo funkcjonować – okazuje się budująca i podniecająca. Jeśli chcemy jednocześnie używać korków analnych i dopochwowych, musimy zwracać baczną uwagę na higienę. Korków dopochwowych nie stosujemy do pieszczenia odbytu i odwrotnie.

Korki analne
4.5 (90%) 18 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry