Seks tantryczny – z zabawkami czy bez?
Seks

Seks tantryczny – z zabawkami czy bez?

Seks tantryczny ma swoje korzenie w tradycji Wschodu. Odkąd świadomość i wiadomości na jego temat przedostały się do Europy i obu Ameryk – świat całkiem oszalał na punkcie seksu tantrycznego. Poświęcane są mu liczne odczyty, konferencje, aranżowany jest także w serialach telewizyjnych, bywa obiektem rozważań filozofów. Seks tantryczny polega na wprowadzaniu elementu medytacji do całego przebiegu zbliżenia. Chodzi o to, aby maksymalnie skoncentrować się na tym, co chcemy osiągnąć.

Nie bez znaczenia w seksie tantrycznym jest także zjawisko masażu. Aby seks tantryczny mógł doprowadzić biorcę rozkoszy do orgazmu – trzeba długo pieścić jego prostatę, będąc przy tym czułym i delikatnym. Nie zaszkodzi w czasie masażu prostaty używać różnych olejków o intensywnych, ziołowych zapachach. Tego typu olejki są ogólnie dostępne w wielu miejscach. Wystarczy już niewielka ich ilość rozlana na dłoni, by dostarczyć spragnionemu niesamowitych wrażeń. Klasyczny seks tantryczny nie bierze pod uwagę żadnych dodatkowych zabawek, oprócz dłoni, ale jeśli ktoś chce spróbować dodatkowego wspomagania – droga wolna!

Tantra jest naszą nauczycielką

W seksie tantrycznym liczy się sprawność ruchów dłoni. Pasywny mężczyzna powinien leżeć na miękkim podłożu z lekko rozstawionymi nogami. Powinien być totalnie odprężony. Teraz wszystko zależy od sprawności kobiecych dłoni. Jedną dłonią należy pieścić jądra oraz tzw. „korzenie czakry”, czyli miejsce znajdujące się pomiędzy jądrami a odbytem. To właśnie tam znajduje się męski punkt G, odpowiedzialny za intensywność doznań, a także obfitość męskiego nasienia.

Połączenie seksu z medytacją

Daje naprawdę zdumiewające efekty. Poprawia jakość koncentracji. Sprawia, że lepiej czujemy się w naszej własnej skórze. Mamy też więcej wigoru oraz chęci do życia. Jeśli chodzi o zabawki stosowane przy seksie tantrycznym, jest pełna dowolność. Nadadzą się różnej wielkości wibratory, korki analne czy zatyczki. Można próbować wszystkiego, za każdym razem czegoś innego, by wreszcie odnaleźć ten właściwy gadżet, dzięki któremu czujemy się optymalnie zaspokajani.

Seks tantryczny – z zabawkami czy bez?
5 (100%) 9 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry