Seks w butach – po co to komu?
Erotyka Seks

Seks w butach – po co to komu?

Obuwie dla wielu z nas stanowi unikalny i jedyny w swoim rodzaju fetysz. Szczególnie efektownie zaprojektowane obuwie skórzane zasługuje na uwagę, zarówno w kobiecej jak i męskiej formie. Stopy oraz nogi należą do stref silnie erogennych, więc nie powinno wzbudzać zdziwienia to, że kogoś podniecają byty. Skórzane buty mają to do siebie, że potrafią pachnąć bardzo intensywnie jeszcze przed założeniem na nogę. A co dzieje się wtedy, gdy zapach skóry naturalnej zmiesza się z zapachem ludzkiego ciała? Można odlecieć.

But jako forma seksualna jest przedmiotem silnie pobudzającym wyobraźnię. Facet na widok atrakcyjnej kobiety w szpilkach jest w stanie zwariować, by tylko poczuć jej dominację za pomocą tego efektownie zaprojektowanego obuwia. Masterzy bardzo lubią wysokie, męskie buty, zapinane na klamry i zatrzaski na całej swojej wysokości, czasem nawet do końca wysokości łydek. Bardzo podniecającymi elementami butów są podeszwy oraz obcasy. Podeszwy im grubsze będą – tym lepsze będą sprawiać wrażenie. Być zdominowanym pod takim butem – to nie tylko marzenie wielu kobiet, także niejeden mężczyzna chciałby w takiej sytuacji znaleźć się w pozycji uległej.

Fetysz buta

Niektórzy wtajemniczeni zgodnie stwierdzają, że fetysz buta potrafi silnie przesłonić pragnienie standardowego seksu. Kontakt z obuwiem, możliwość lizania, bawienia się nim, a także wąchania od środka – to wszystko silnie stymuluje podniecenie do tego stopnia, że seks staje się zupełnie niepotrzebny. Seksuolodzy zgodnie stwierdzają, że nie ma w tym nic dziwnego, pod warunkiem, że zabawiając się fetyszami obuwniczymi myślimy o posiadaczu obuwia jako obiekcie naszej adoracji i westchnień. Gdy adoracja dotyczyć będzie butów samych w sobie – może być to znak, że jest z nami coś nie tak. Fetysze (https://pl.wikipedia.org/wiki/Fetyszyzm_(seksuologia)) mają podłoże głębsze, niż nam się wydaje.

Wszystkie kopniaki świata

Buty i ich obecność w łóżku skłaniają nierzadko do bardziej ekstremalnych zabaw. Często ilość siniaków przestaje mieć znaczenie w sytuacjach, gdy po prostu chcemy otrzymać kilka solidnych kopniaków na tyłek. Dlatego ważne, by wybierać buty naprawdę wytrzymałe i solidnie zaprojektowane.

Seks w butach – po co to komu?
4.9 (98%) 10 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry